fiskos çeyiz
iletisim
iletisim
kurumsal satış
      Bilgilendirme videoları işlerimizi hangi aşamalar ile nasıl yaptığımızı sizlerle paylaşmak için hazırlanmıştır çünkü üretimimizde müşterilerimize karşı tamamen şeffaf bir anlayışla bilgi veririz.Yaptırmak istediğiniz tasarımlarda kullanılan tekinikleri, ve bu tekinkleri hangi işçilikle yaptığımızı görmenizin işlerinizi gönül rahatlığı ile bize göndermeniz için bir etken olduğunu düşünüyoruz.
      Bu bilgi alışverişi belirsizlikleri ortadan kaldırıp sizlerin yaptırmak istediğiniz işlerde tekinik bilgimize güvenmeniz açısından çok önemlidir. El işleri bir kere yaptırılır ve yapılan iş uzun yıllar kullanılabilir ve yaptığımız işçliğin kalitesi dolayısı ile ileride antika bir iş olmaya adaydır.
Bu videoda bir müşterimizin bize verdiği nakış işinin hangi aşamalar ile bir masa örtüsü haline getirildiğini izleyebilir, yaptığımız örtülerin kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Bu videoda bir müşterimizin bize verdiği dantel işinin hangi aşamalar ile bir örtüsü haline getirildiğini izleyebilirsiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.