Fuşya Renkli Elişleme Montajlı Salon Seti

Yıllar önce sadece 6 adet yapılan hesap işi, yaptığımız runner tasarım ile salon seti tasarımında eşit sayıda kullanılmıştır. Fuşya pembe renkli çiçekler, kahverengi sap, yeşil dal ve yapraklar ayrıca turkuaz renkli minik tomurcuk işlemeli eski hesapişi, yeni fildişi renkli begonvil keten kumaşa monte edilmiştir.

Masa Örtüsü

Fuşya pembe renkli çiçekler, kahverengi sap, yeşil dal ve yapraklar ayrıca turkuaz renkli minik tomurcuk işlemeli eski hesapişi, yeni fildişi renkli begonvil keten kumaşa monte edilmiş masa örtüsü.

Tek olarak da yapılabilen salon set parçaları olan runnerlarda, kenarlardaki delikişileri ile örtünün bittiği yer arasında kalan kumaş iki katlıdır. Salon setlerinde bu kenarları tek katlı da yapabiliyoruz ve kenarını tamamen sarabiliyoruz lakin bu tür iki kalı kenarlar daha çok tercih ediliyor bir çerçeve hissiyatı yarattığından dolayı.

Sehpa Örtüsü

Fuşya pembe renkli çiçekler, kahverengi sap, yeşil dal ve yapraklar ayrıca turkuaz renkli minik tomurcuk işlemeli eski hesapişi, yeni fildişi renkli begonvil keten kumaşa monte edilmiş sehpa örtüsü.

Konsol Örtüsü

Fuşya pembe renkli çiçekler, kahverengi sap, yeşil dal ve yapraklar ayrıca turkuaz renkli minik tomurcuk işlemeli eski hesapişi, yeni fildişi renkli begonvil keten kumaşa monte edilmiş konsol örtüsü.

Delikişi çalışmalarından yakın detaylar; düz korberli delikişi ve çapraz korberli delik işleri işçiliğinden görüntüler.